Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Olimpos Gold Klasik Yemek Odası Takımı

Lüks bir yemek odası takımında olması gereken tüm özelliklere sahip olan Olimpos gold klasik yemek odası takımı tamamen doğal ahşaptan el emeği ile icra edildi. Ahşap oyma motifleri, estetikli oval tasarımı, heybetli duruşu birbirleri ile uyumlu parçaları ile mükemmel bir bütünü oluşturuyor. Tasarımı ve duruşu ile kullanıldığı alanda kendisini fark ettirerek dikkatleri üzerine çekecek olan lüks yemek odası takımı kullanışlı yapısıyla kullanıcısını memnun ediyor.

Klasik yemek odası takımı lüks vitrin, klasik aynalı konsol, ahşap yemek masası ve 6 adet sandalyeden oluşuyor. Kullanıcıların istekleri üzerine takıma ekstra klasik sandalye, yemek odası aksesuar ürünleri ve lüks avize modelleri de dahil edilebiliyor. Üstelik tüm yaşam alanlarına uyum sağlaması adına özel renk ve ölçü seçenekleri ile de yalnızca kullanıcılara özel olarak üretilen yemek odası takımı hayallerdeki yaşam alanlarınıza sahip olmanızı sağlıyor.

Yemek masası ve sandalyesinin mükemmel uyumu ergonomik bir oturuş pozisyonunu desteklerken heybetli vitrini ve konsolu sunduğu geniş iç hacmi ile sergileyeceğiniz ya da muhafaza edeceğiniz tüm yemek odası takımlarınızı barındırma imkânı sağlıyor. Ahşap yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarındaki uyumu sağlamak adına genellikle takımın kendi grubundan olan Olimpos gold klasik koltuk takımını ve Olimpos gold klasik yatak odası takımını da tercih ediyor. Takımını tamamlayan kullanıcılar, son dokunuşları da yapmak adına, yemek odası takımı ile uyumlı aksesuar modellerine de göz atıyor. 

Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da iletişim kanallarımız aracılığı ile talepleriniz iletebilirsiniz. Tecrübeli satış danışmanlarımız taleplerinizi yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Fenomen Gold Koltuk Takımı
Fenomen Black Koltuk Takımı
Olimpos Klasik Koltuk Takımı
Olimpos Gold Klasik Koltuk Takımı
Olimpos Gold Yatak Odası Takımı
Olimpos Gold Klasik Yemek Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp