Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

LIFE KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Salonlarında lüks bir yemek odası takımı isteyenlerin beğenisini kazanan Life klasik yemek odası  modeli yoğun ahşap oyma motifleriyle dikkatleri çekiyor. Genellikle çiçekli oyma motifleri yoğun olan mobilyaları tercih etmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği lüks yemek odası takımı şık duruşuyla yaşam alanlarına ihtişam katıyor. Birinci sınıf doğal ahşap kullanılarak el işçiliği ile üretilen yemek odası tasarımı yeni sezonun en fazla tercih edilen modelleri arasında yer alıyor.

Lüks yemek odası takımı, sandalye, yemek masası, ahşap vitrin ve konsoldan oluşuyor. Kullanıcıların isteklerine göre takıma lüks aksesuar modelleri ve klasik avizeler dahil edilebiliyor. Hemen hemen tüm yaşam alanlarına uyum sağlaması adına mekâna ve kullanıcıların isteklerine özel ölçülerde üretilebilen klasik yemek odası takımı kullanıcısı için önemli bir ayrıcalık sunuyor.

Konforlu kullanımı ve ihtişamlı tasarımı ile konuklarınızı etkileyecek ahşap yemek odası takımında frenli menteşe sistemi, kırılmaz damperli cam, dokuma kumaş ve birinci sınıf süngerler kullanıldı. Ergonomik formlar dikkate alınarak tasarlanan yemek odası takımı doğru oturuş pozisyonunu destekliyor.

Life klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarının genelinde bu ihtişamı yaşatmak için genellikle Life klasik koltuk takımını da satın alıyor.

Avangard yemek odası takımı fiyatını ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmalısınız. Whatsapp iletişim hattı üzerinden yazabilir ya da bizi direkt arayarak takım hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

klasik servis arabası
Leydi Servis Arabası
Paris Klasik Yemek Odası Takımı
Romina Klasik Koltuk Takımı
Güneş Artdeco Duvar Ünitesi
Story Klasik Yemek Odası Takımı
Life Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp