Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

STORY KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Gümüş ve altın renk tonlarının bir uyum içerisinde kullanılması ile şık bir tasarıma imza atan Story klasik yemek odası takımı yaşam alanlarınızda dikkatleri üzerine çekiyor. Göze hoş gelen ve mobilyalar arasındaki geçişi sağlayacak şık oyma motifleri yemek odası takımının genel karakterini yansıtıyor. Lüks yaşam mekanları oluşturmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği modellerin başında gelen Story klasik yemek odası takımı konforlu kullanımıyla kullanıcısını memnun ediyor.

Ergonomik ölçü ve formlar dikkate alınarak tasarlanan ahşap yemek odası takımı doğru oturuş pozisyonunu destekliyor. Özel dokuma kumaş ve birinci sınıf süngerlerin kullanımı ile tasarlanan yemek masası sandalyeleri rahat ve konforlu bir oturum tecrübesi sunuyor.

Lüks yemek odası takımı yaşam alanlarına tam uyum sağlaması adına özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor. Böylece çoğu yaşam alanında kullanılması planlanan klasik yemek odası takımı yalnızca kullanıcılara ve mekâna özel olarak imal ediliyor.

Story klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar lüks yaşam mekanlarını tüm odalarda sağlamak için takımın kendi grubundan olan Story klasik koltuk takımı ve Story klasik yatak odası takımını da satın alıyor.

Paris Klasik Yemek Odası Takımı
Romina Klasik Yemek Odası Takımı
Gloria Klasik Yemek Odası Takımı
Karmen Marküteri Yemek Odası Takımı
Story Klasik Koltuk Takımı
Story Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp