Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Güneş Artdeco Yemek Odası Takımı

Artdeco yemek odası takımı ile yaşam alanlarınızda şık ve keskin detaylara sahip sofistike bir mekân oluşturabilirsiniz. Güneş artdeco yemek odası takımı geometrik şekil formları ve simetrik detayları ile alışılmışın dışında bir tasarım sunuyor. Gösterişli ve genellikle pastel renklerin hâkim olduğu bir yemek odası takımı arayanlar için tasarlanan lüks yemek odası takımı altın varaklı detayları ile de dikkatleri çekiyor.

Artdeco yemek odası takımı,  yemek masası, 6 veya 8 sandalye, lüks aynalı konsol ve ahşap vitrinden oluşuyor. Özellikle sandalyelerin kaplamasında tercih edilen dokulu ve desenli kumaş, takıma ihtişam katıyor. Takımın en öne çıkan mobilyaları ahşap vitrini ve aynalı konsolu oluyor. Aynaların geometrik ve simetrik yapısı mobilyanın genel tasarım izlerini taşıyor. Yemek odası takımının ihtişamını arttırmak için kullanıcılara klasik aksesuar modelleri ve avize çeşitleri de tavsiye ediliyor. Yemek odası takımını satın ala kullanıcılar mekanlarında genel uyumu sağlamak adına takımın kendi grubundan olan Güneş artdeco koltuk takımı ve Güneş artdeco duvar ünitesini de satın alıyor.

Artdeco yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından tarafımıza yazabilirsiniz. Sizleri ve müşterilerimizi bilgilendirmek adına, en kısa sürede müşteri danışmanlarımız tarafınıza dönüş gerçekleştireceklerdir.

klasik koltuk modelleri
Efsun Klasik Koltuk Takımı
Asalet Klasik Koltuk Takımı
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası masası
Saruhan Klasik Yemek Odası Takımı
Güneş Artdeco Koltuk Takımı
Güneş Artdeco Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp