Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ATLAS KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

İlham veren tasarımı ile görenleri büyüleyen, keyifli sohbetler eşliğinde lezzetli ikramların sunulacağı klasik yemek odası takımınız, konuklarınızın dikkatini çekecek. Ahşap oyma motifleri, gerçek altın varaklı cilası, heybetli duruşu ile lüks yemek odası takımı yaşam alanlarınıza yeni bir hava getirecek. Altın sarısı ve beyaz renginin eşsiz uyumu, mükemmel el oyması motiflerle birleşerek, lüks yemek odası takımının beğeni toplayan tasarımı icra edildi. 

Lüks yemek odası takımı, klasik yemek masası, 8 sandalye, ahşap vitrin ve konsoldan oluşuyor. Takıma kullanıcıların isteği üzerine klasik avize ve klasik aksesuar modelleri de dahil ediliyor. Takımın cilası, rengi, ölçüleri ve sandalyelerin kumaşı yaşam alanlarına uyum sağlaması açısından kullanıcıların isteklerine göre şekillendirilebiliyor. Yemek odası takımını olduğu gibi beğenen kullanıcılar ise hiçbir değişiklik talep etmeden satın alabiliyor.

Ahşap yemek odası takımı tasarımı ile görenleri büyülerken konforu ve ergonomik yapısıyla da ön plana çıkıyor. Sandalyelerde kullanılan sünger, masanın ve sandalyenin birbirlerine olan yükseklik uyumu gibi ergonomik ölçüler dikkate alındığı yemek odası takımında konfor en üst düzeyde sağlanıyor. Atlas klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar, yaşam mekanlarında uyumu sürdürmesi açısından takımın kendi grubundan olan Atlas klasik koltuk takımını da satın alıyor.

Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurarak veya Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak adına, alanında tecrübeli ve deneyimli satış temsilcilerimiz en hızlı şekilde tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

klasik yatak odası takımı
Barcelona Kral Yatak Odası Takımı
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
modoko klasik koltuk
Roman Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli
Elita Klasik Koltuk Takımı
klasik jozefin siteler
Camenta Jozephine
Atlas Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp