Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

KARMEN MARKÜTERİ YEMEK ODASI TAKIMI

Oyma sanatının ince hatları göz alan, usta ellerin nakış nakış işlediği marküteri sanatının icra edildiği Karmen yemek odası takımı kullanıldığı alana yeni bir soluk getiriyor. Farklı renklerdeki ahşap kaplamaların kesilerek iç içe yerleştirilmesinden ve herhangi bir renklendirici madde kullanmadan, ağaçların yapısı ve renkleri ile birleştirilerek icra edilen marküteri sanatına sahip olan yemek odası takımı farklı havasıyla tüm görenleri büyüleyecek. Marküteri sanatının icra edildiği lüks yemek odası takımı tasarımının yanında, kullanışlı yapısıyla da beğeni topluyor.

Oval hatlara sahip lüks yemek odası takımı genellikle klasik yemek masası, 8 – 10 sandalye, ahşap vitrini, lüks konsolu isteğe bağlı olarak klasik aksesuar modelleri ile tercih ediliyor. Şık bir tasarıma sahip olan ve kullanıldığı alanda baskın karakteri ile gözleri üzerine çeken yemek odası takımı ergonomik formlar dikkate alınarak üretildi. Rahat ve konforlu bir oturum sunan marküteri yemek odası takımı kullanıcısını memnun ve mutlu ediyor. Lüks yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar genellikle takımın kendi grubundan olan Karmen marküteri koltuk takımı ve Karmen klasik tv ünitesini de satın alıyor. 

Marküteri yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak ya da talep ve önerilerinizi tarafımıza iletmeniz için, ürün bilgi formunu doldurabilir, bizi arayabilir veya Whatsapp iletişim hattından bize yazabilirsiniz. Alanında deneyimli ve sıcakkanlı satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
zarif avize tasarımları
On Kollu Klasik Avize
Klasik mutfak modelleri
İhtişam Klasik Mutfak
Karmen Marküteri Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp