Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Gloria Klasik Yemek Odası Takımı

Altın ve karamel renk tonlarının hâkim olduğu Gloria klasik yemek odası takımı, ahşap işlemeleri, motifleri, gerçek altın varaklı cilası ile lüks alanların vazgeçilmezi oluyor. İhtişamlı bir masa da konuklarını ağırlamak isteyenlerin tercih ettiği lüks yemek odası grubu tüm görenleri etkisi altına alıyor. Şık olduğu kadar konforlu bir kullanım da sunan takım kullanıcılarını memnun ediyor.

Doğal ahşaptan tamamen el işçiliği ile üretilen yemek odası takımı 6 sandalye, lüks yemek masası, klasik konsol ve vitrini ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcılara yaşam alanlarındaki oluşturmak istedikleri dekorasyonlarındaki eksikliği gidermek adına klasik aksesuar ve avize modelleri de tavsiye ediyoruz.  Gloria klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarında bütünlüğü sağlamak adına takımın kendi grubundan olan Gloria klasik koltuk takımı ve Gloria klasik yatak odası takımını da satın alıyor.

El işçiliği ile icra edilen yemek odası takımının fiyatını ve özelliklerini öğrenmek için Whatsapp iletişim hattından bize yazabilir ya da ürün bilgi formunu doldurarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak adına satış temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirecek ve sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Asortie mobilya olarak müşterilerimizin bizden alışveriş yaptıktan sonra, yaşam alanlarında oluşturmak istedikleri dekorasyonun da eşsiz olması için evlerinde yapılacak iyileştirmeler ve tavsiyeleri sağlamak adına tamamen ücretsiz mimarlık hizmetimizi sağlıyoruz. Böylece mükemmel tasarıma sahip yaşam alanları oluşturarak, klasik mobilyalara yaraşır bir mekân hazırlıyoruz.

klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
Fenomen Klasik Yemek Odası Takımı
Paris Klasik Yemek Odası Takımı
Romina Klasik Yemek Odası Takımı
Gloria Klasik Koltuk Takımı
Gloria Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp