Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

GALA KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Yemek odanızın ihtişamını arttıracak, tasarımında bulunan zarif geçişleri, ahşap oyma motiflerindeki gerçek altın varağı ve heybetli duruşu Gala klasik yemek odası takımının genel karakterini yansıtıyor. Lüks yemek odası takımı genellikle standart ölçüleri ile tercih edilse de salona veya yemek odasının boyutuna uyum sağlaması açısından kişilere özel ölçülerde ve renk seçenekleri ile yalnızca kullanıcıların mekanlarına ve isteklerine uygun olarak üretilebiliyor.

Lüks ahşap yemek odası takımı genellikle 6 sandalye, yemek masası, klasik vitrini ve heybetli konsolu ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Klasik yemek odası takımı ile birlikte uyumlu ve takımının tasarımını daha da ön plana çıkartacak klasik aksesuar modelleri, aydınlatma ürünleri ve ev tekstili kategorisinin içine bulunan klasik halı ve perde modelleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Eşsiz yaşam alanları oluşturmak için Asortie mobilya dan alışveriş yapan müşteriler ücretsiz iç mimar hizmetinden yararlanarak lük yaşam alanlarına sahip olabilme ayrıcalığına kavuşabiliyor. 

Klasik yemek odası takımını satın alan kullanıcılar takımın kendi grubundan olan Gala klasik koltuk takımı ve Gala klasik yatak odası takımını da satın alıyor. Lüks yemek odası takımı fiyatı ve takımın özellikleri hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattından bize yazabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız  mobilyalar ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorunları ayrıntılı bir şekilde yanıtlayarak merak ettiğiniz konuları yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
Antik Klasik Yemek Odası Takımı
Karizma Klasik Yemek Odası Takımı
Paris Klasik Yemek Odası Takımı
Gala Klasik Koltuk Takımı
Gala Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp