Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ROMİNA KLASİK YEMEK ODASI MODELİ

Yeni sezon yemek odası koleksiyonu için tasarlanan Romina klasik yemek odası takımı zengin tasarımı ve oyma işçilikleri ile yaşam mekanlarına göz alıcı bir zerafet kazandırıyor. Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen yemek odası takımı, masa, sandalyeler, vitrin, konsol ve konsol aynasından oluşuyor. Yemek odası modelindeki el işçiliği yoğun oyma motifleri dikkat çekiyor. Yemek odası takımda isteğe göre konsol arkasına duvar aynası panosu da ilave edilebiliyor. Duvar aynası talebe göre kompla kapitone kumaş ile de kaplanabilir. Modelin sandalyeleri yine ihtişamlı ve ergonomik yapısı ile ön plana çıkıyor. Yaşam alanınıza dahil edeceğiniz lüks yemek odası takımı ile görkemli bir dekorasyonun temellerini, gönül rahatlığıyla atabilirsiniz. 

Masa tasarımındaki altın varak işlemeler ve ahşap oyma sanatının incelikleri ile hazırlanmış desenler modeli ön plana çıkarıyor. Aynı zamanda görkemli bir şekilde tasarlanan vitrin de yine yemek odası takımına artı değer kazandırıyor. Yemek odası modelinin çekmece ve kapaklarında, çarpmalara karşı, birinci sınıf süspansiyonlu menteşe ve raylar kullanıldı. Romina klasik yemek odası modeli salonlarınızda kendi grubundan olan Romina klasik koltuk takımı ile birlikte kombin edilebilir. Romina modelinin aynı zamanda klasik yatak odası takımı da bulunuyor.

doğal ahşap klasik yatak odası
Artemis Kapitoneli Yatak Odası
klasik yatak odası tasarımları
Quantum Klasik Yatak Odası Takımı
Defne Klasik Koltuk Takımı
sohbet fiskos takımı
Aristokrat Fiskos Seti
Romina Klasik Koltuk Takımı
Romina Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp