Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

PARİS KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Salonlarında, misafirlerini şık ve gösterişli bir mekanda ağırlamak isteyenlerin tercihi olan Paris klasik yemek odası takımı, yeni sezonun en fazla ilgi gören yemek odası modelleri arasında yer alıyor. Yeni sezon lüks yemek odası koleksiyonunun en sıradışı tasarımları arasında yer alan model, masa, sandalyeler, konsol, konsol aynası ve vitrinden oluşuyor. Mekanlarında sandalye yerine oturma bankı tercih edenler için ise ayrıca üzeri kapitone ile kaplı benç de tasarlandı. Masa eteklerindeki ve konsol kapaklarındaki zengin oyma isçiliği takımı ön plana çıkarıyor. Yine klasik vitrin, ihtişamlı tasarımı ile göz kamaştırıyor. Vitrin içindeki arka zemin kullanıcının isteğine göre kapitone kumaş kaplama veya ayna şeklinde dizayn edilebiliyor. Standart klasik mobilya renklerine göre daha radikal renk tonlarına sahip olan lüks yemek odası takımı, genellikle kendi grubundan olan Paris klasik koltuk takımı ile birlikte kombin ediliyor.

Asortie Mobilya'nın yeni sezon koltuk takımı koleksiyonu içinde önemli bir ilgiyi çekmeyi başaran ve fazlaca tercih edilen modelin kendi çizgilerini taşıyan bir de klasik yatak odası takımı bulunuyor. Lüks ahşap yemek odası takımı özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Böylece en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olup, tüm sorularınızı yanıtlamış olacağız.  

klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
avrupadan klasik koltuk tasarımları
Lalezar Klasik Koltuk Takımı
masko klasik koltuk
Marbella Klasik Koltuk Takımı
Klasik tv ünitesi modeli
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
Paris Klasik Koltuk Takımı
Paris Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp