Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

KARİZMA KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Salonlarında lüks ve zerafeti aynı anda yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi olan Karizma klasik yemek odası modeli sıradışı tasarımı ile yeni sezonun en fazla tercih edilen modelleri arasında yer alıyor.  El işçiliği oyma motiflerinin fazlaca kullanıldığı yemek odası takımı, masa, altı adet sandalye, konsol, ayna ve iki adet gümüşlükten oluşuyor. Ürün komple takım olarak alınabildiği gibi, istediğiniz parçalarını da alabilerek mekanın durumuna göre kendi komibininizi oluşturabilirsiniz.

Yemek odası takımındaki ihtişamı ön plana çıkaran konsol altındaki oymalar ve masa ayakları el işçiliği ile nakış nakış işlendi. Yine konsol kapaklarındaki ve vitrinlerdeki oymalar da harika bir sanat eseri niteliğinde. Antik krem rengi parlak lake zemin üzerine altın varak işlemeler ile renklendirilen yemek odası takımı farklı renk seçenekleri ile de üretilebiliyor. Mükemmel tasarımının yanında, işlevselliği ile de beğeni toplayan yemek odası takımı, frenli menteşe mekanizmasına sahip. Böylece olası kazaların da önüne geçilebiliyor. Karizma klasik yemek odası takımı genellikle kengi grubundan olan karizma klasik koltuk takımı ile kombin ediliyor.  Lüks yemek odası takımı hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

Kapaletti Klasik Yemek Odası Takımı
asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
Fenomen Klasik Yemek Odası Takımı
Karizma Klasik Koltuk Takımı
Karizma Klasik Yatak Odası Takımı
Karmen Marküteri Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp