Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

NADİDE KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Evinizin en nadide parçalarından olacak klasik yemek odası takımı şık tasarımı ve takım içerisindeki mobilyaların birbirleri arasındaki uyumu ile görenleri etkiliyor. Takımda tercih edilen el oyması ahşap işçilikler mobilyaların genel tasarımı ile uyum içerisinde. Şık olduğu kadar konforlu bir kullanım tecrübesi sunan Nadide klasik yemek odası takımı kullanıcılarını mutlu ediyor.

Karamel ve varak işlemelerin uyumu ile kombin edilen klasik yemek odası takımı 8 sandalye, klasik vitrin, ahşap duvar üniteli konsolu ve lüks yemek masasından oluşuyor. Yaşam alanlarınızdaki şıklığı ve uyumu arttırmak amacıyla takıma klasik aksesuar ve avize modelleri de dahil ediliyor. En beğenilen tasarımlara sahip olmanız için Asortie mobilya olarak ücretsiz iç mimarlık hizmetimizi sunuyoruz. Böylece profesyonellerin gözünden oluşturulmuş şık yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Nadide klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarındaki ihtişamı arttırmak ve mobilyalar arasındaki uyumu sağlamak amacıyla takımın kendi grubundan olan Nadide klasik koltuk takımını da satın alıyor.

Klasik yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Bizi +90 212 675 0446 numaraları telefondan arayabilir ya da Whatsapp iletişim hattından taleplerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz. Alanında deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek taleplerinizi yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Harmes Klasik Koltuk Takımı
Harmes Klasik Yemek Odası Takımı
Harmes Klasik Yatak Odası Takımı
Berlin Klasik Yemek Odası Takımı
Lucca Klasik Yemek Odası Takımı
Nadide Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp