Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

LUCCA KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Göz alıcı tasarımı ile mekanlara karakterindeki şıklığı yansıtacak olan Lucca klasik yemek odası takımı konforlu yapısıyla ön plana çıkıyor. Lüks yemek odası takımı bu sezonun en çok beğenilen modelleri arasında yerini aldı. Görkemli hatları, ahşap oyma işçilikleri, sandalye kumaş döşemesi ve konforu ile tam bir uyum içerisinde olan ahşap yemek odası takımı, yaşam alanlarınızda tüm gözleri üzerine çekecek.

Ahşap el oyma sanatının ince işçiliklerinin icra edildiği yemek takımı tüm ilgilerin odağı oluyor. Yemek odası takımı genellikle 6 veya 8 sandalyeli olarak tercih ediliyor. Tamamen birinci sınıf dokuma kumaş ve ergonomik süngerler kullanılarak üretilen sandalyeler konforlu bir oturum sağlıyor. Tamamen kullanıcıların istediği ölçü, renk ve cila seçenekleri ile üretilen lüks yemek odası takımının, tüm yaşam alanlarına uyum sağlaması amaçlanıyor. Lucca klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar salonlarında bütünlüğü ve uyumu sağlaması açısından takımın kendi grubundan olan Lucca klasik duvar ünitesini de satın alıyor.

Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından bize yazabilirsiniz. Tecrübeli ve sıcak kanlı satış temsilcilerimiz sizi bilgilendirmek adına, en kısa sürede tarafınızla iletişime geçecektir.

Klasik yemek odası takımı
Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
oturma odası klasik koltuk
Nora Klasik Koltuk Takımı
Oymalı koltuk takımı
Victoria Klasik Koltuk Takımı
Lucca Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp