Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BERLİN KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Yaşam mekanlarında iddialı tasarımları seven kullanıcıların tercih ettiği Berlin klasik yemek odası takımı şık ve gösterişli tasarımıyla lüks mobilya kavramını yeniden şekillendiriyor. Yoğun ahşap oyma işçilikleri ve motifleri ile göz dolduran takım en beğenilen yemek odası takımları arasında yerini alıyor. Özellikle rengi ile daha önce görülmemiş bir konsept ortaya koyan yemek odası takımının sandalyelerinin sırt kısmı kırmızı renk, mobilyalar ise bakır renginden oluşuyor. Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen yemek odası modeli farklı renk kombinleri ile de yapılabiliyor.

Lüks yemek odası takımı, klasik yemek masası, lüks vitrini, ahşap konsolu ve şık sandalyelerden oluşuyor. Genellikle 6 sandalye ile satın alınan takımın parçaları isteğe göre arttırılabiliyor. Lüks yemek odası takımının ihtişamını arttırmak ve kullanıldığı alana tam uyum sağlaması açısından klasik aksesuar modelleri ve avize çeşitleri de kullanıcılara öneriliyor.

Lüks yemek odası takımı fiyatını öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir, Whatsapp iletişim hattımız üzerinden taleplerinizi yazılı bir şekilde tarafımıza iletebilirsiniz. Deneyimli satış danışmanlarımız sizlerin sorularını yanıtlamak amacıyla tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir. Lüks mobilyada lider olan Asortie ücretsiz mimarlık hizmetini de kullanıcılarına sunuyor. Daha eşsiz yaşam alanları oluşturmayı planlayan Asortie kullanıcılarına tamamen ücretsiz iç mimarlık hizmetini sunuyor.

en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
kullanışlı klasik koltuk modeli
Barcelona Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp