Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

OKYANUS KLASİK YEMEK ODASI MODELİ

Yaşam alanlarında klasik mobilyanın ihtişamını ve zerafetini bir arada yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Okyanus klasik yemek odası takımı yeni sezon klasik yemek odası koleksiyonu için tasarlandı. Lüks yemek odası takımı vitrin, gümüşlük, konsol, ayna, masa ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor.  Farklı ve sıradışı tasarımı ile ön plana çıkan yemek odası takımının üretiminde tamamen doğal ahşap kullanıldı. Yemek odası modelindeki sandalye tasarımları da modeli daha da öne çıkarıyor. Sandalyeler görkemli olduğu kadar ergonomik yapıları ile de dikkat çekiyor. Yine masa ayaklarındaki zarif oyma motifleri modeli öne çıkarıyor. Bu şık motifler, gümüş varak ile işlenerek göz alıcı bir tasarım destekleniyor. 

Okyanus klasik yemek odası modeli, kullanıcıların istediği renk ve ölçüde özel olarak üretiliyor. Okyanus yemek odası takımında bulunan tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, frenli sürgüler ve menteşeler tercih edildi. Okyanus lüks yemek odası tasarımı, genellikle kendi grubundan olan ve her sezonun en fazla tercih edilen modellerinden olan Okyanus klasik koltuk takımı ile birlikte tercih ediliyor. Okyanus tasarımı ile evlerini dizayn eden müşterilerimiz yatak odaları için de genellikle Okyanus klasik yatak odası modelini tercih ediyorlar. 

Benti Klasik Yemek Odası Takımı
Hisar Klasik Koltuk Takımı
Okyanus Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yemek Odası Takımı
Hisar Sedef Yemek Odası Takımı
Okyanus Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp