Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

HİSAR SEDEF YEMEK ODASI TAKIMI

Orijinal sedef işlemeleri, gösterişli havası ve klasik hatları ile lüks bir yemek odası takımına sahip olmak isteyen kullanıcıların beğenisini ve takdirini kazıyor. Hisar sedef yemek odası takımı, kullanılacağı alanda baskın karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen lüks yemek odası takımı ahşap oyma motiflerindeki eşsiz işlemeleri takımın şık tasarımını destekliyor.

Klasik yemek odası takımı etkileyici tasarımının yanında konforlu kullanımı ile de beğeniliyor. Vitrin ve konsollarda kullanılan frenli menteşe sistemi, ergonomik ölçüler dikkate alınarak üretilen yemek masası, rahat ve sağlıklı oturuş pozisyonunu destekleyen yemek masası sandalyeleri ile konforlu kullanım tecrübesini kullanıcılara yaşatıyor. Yaşam alanlarında şık konsepti sürdürmek isteyen ve Hisar sedef yemek odası takımını satın almış kullanıcılar takımın kendi grubundan olan Hisar sedef yatak odası takımını ve Hisar sedef klasik koltuk takımını satın alıyor. Böylece eşsiz bir dekorasyonu oluşturmak adına, tüm detaylara yaşam alanlarınızda yer vermiş olacaksınız.

Lüks sedef yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Whatsapp iletişim hattı aracılığı ile de tarafımıza taleplerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz. Deneyimli ve güleryüzlü satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Benti Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Koltuk Takımı
Hisar Sedef Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yemek Odası Takımı
Hisar Klasik Yatak Odası Takımı
Hisar Sedef Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp