Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

HİSAR KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Usta ellerin dokunuşları ile vücut bulan ahşap oyma motiflerin kullanıldığı Hisar klasik yemek odası takımı salonlarınıza eşsiz bir zarafet kazandıracak. Tasarımında tercih edilen ceviz rengi ve parlak cilası ile, yemek odası takımının tasarımı mükemmel bir uyumu temsil ediyor. Ahşap yemek odası takımı genellikle 6 veya 8 sandalye, konsol, konsol üzeri ayna ve klasik ahşap vitrin ile tercih ediliyor. Müşterilerimiz ihtişamlı yemek odası takımını komple alabilecekleri gibi istedikleri parçalarını da tek olarak satın alabilirler.

Lüks yemek odası takımını satın alan kullanıcıların yaşam alanlarına tam uyum sağlaması açısından özel ölçü ve renkte kullanıcıların isteklerine göre icra ediliyor. Böylece kendilerine ve yaşam alanlarına özel mobilyalara sahip olabilen kullanıcılar, eşsiz yaşam alanları oluşturma konusunda en önemli adımlardan birisini atmış oluyorlar.

Yumuşak ve konforlu süngerler ile birlikte dokuma kumaşın tercih edildiği sandalyeler rahat bir oturum sunuyor. Frenli menteşelerin kullanıldığı konsol ve vitrin kapakları güvenliği ön planda tutarken, kazaların önüne geçmiş oluyor. 

Lüks yemek odası  takımını tercih eden kullanıcılar genellikle kendi grubundan olan Hisar Klasik Koltuk Takımı ve Hisar Klasik Yatak Odası Takımını da tercih ediyor. Klasik yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman, bilgili ve güleryüzlü satış temsilcilerimiz sizleri bilgilendirmek için en hızlı bir şekilde tarafınızla iletişime geçecektir.

Fenomen Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Koltuk Takımı
Hisar Sedef Klasik Koltuk Takımı
Okyanus Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yatak Odası Takımı
Hisar Sedef Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp