Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BESTE KLASİK YEMEK ODASI

Klasik mobilyaların tutkunu olan kullanıcılarımızın hayranlıkla kullanacağı Beste klasik yemek odası takımı zarif ve göz alıcı duruşuyla yaşam alanlarına zarafet getiriyor. Adeta bir şarkı besteler gibi, tasarlanan yemek odası takımı, göz alıcı ahengiyle yaşam alanlarınızda dikkatleri üzerine çekecek. Takımın sandalyeleri ile aynı renge sahip vitrin arkalığı, altın varaklı ahşap oyma motifleri, özel dokuma ve motifli kumaş ile kaplanmış konforlu sandalyeleri, lüks ahşap konsolu ve klasik yemek masası ile tüm gözleri üzerine çekecek klasik yemek odası takımı evinize çok yakışacak.

İstenildiğinde rengi ve ölçüleri değiştirilerek yalnızca kullanıcılara ve kullanılacağı alana özel olarak üretilen lüks yemek odası takımı farklı konseptler ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Tasarımı ile görenleri etkileyen yemek odası takımı, konforlu kullanımı ile de kullanıcısını mutlu ediyor. Frenli menteşeleri ile ani kazaları önleyen vitrin ve konsol kapakları, rahat ve yumuşak sandalyeleri, sandalyeler ile uyumlu ölçülere sahip yemek masası ile her detayı düşünülmüş klasik yemek odası takımı eşsiz yaşam alanları oluşturmanızı sağlayacak.

Beste klasik yemek odası takımı ile lüks yaşam alanları oluşturmayı hedefleyen kullanıcılarımız, bu lüks algısını tüm odalarında yansıtmak adına takımın kendi grubundan olan Beste klasik koltuk takımını da satın alıyor.

Lüks yemek odası fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız veya Whatsapp iletişim hattımız üzerinden talepleriniz iletmeniz yeterli olacaktır. Deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek taleplerinizi yanıtlamayan memnuniyet duyacaklardır.

köşe koltuk takımı
Athena Klasik Köşe Takımı
Klasik yemek odası takımı
Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı
Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası takımı
Belinda Cam Masa Yemek Odası
klasik yatak odası dekoru
Palermo Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik koltuk takımı modelleri
Beste Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp