Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SARUHAN KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Tasarım çizgileri ile lüks yaşam alanlarında kullanılması planlanan Saruhan klasik yemek odası takımı bu sezonun en beğenilen yemek odası modelleri arasında yerini alıyor. Takımın tasarımında oval hatlar ve simetrik bir form tercih edildi. Özel dokuma kumaşlı sandalyeleri, doğal ahşaptan üretilen mobilyaları ve el işçiliği ile icra edilen ahşap oyma motifleri takımın genel karakterini belirliyor. Lüks bir yaşam alanı dizayn etmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanan yemek odası takımı, işlevsel parçaları ile kullanıcısını memnun ediyor.

Klasik yemek odası genellikle 6 sandalyesi, klasik yemek masası, ahşap vitrin ve konsolu ile birlikte tercih ediliyor. Kullanıcılar parçaları tek tek alabileceği gibi, takıma ekstra klasik aksesuar ve avize modelleri de dahil edebiliyor. Konforlu bir oturum tecrübesi sunan klasik yemek odası takımı ağırlayacağınız misafirlerinizi ve sizi memnun edecek rahatlığı sunuyor. Ortopedik süngerler, dokuma kumaşlar ve ergonomik formlar dikkate alınarak üretilen yemek odası takımı tasarımındaki eşsizliğe, kullanımında sağladığı konforda da ulaşıyor.

Klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar evlerindeki dekoratif ve tasarımsal bütünlüğü bozmamak adına, takımın kendi grubundan olan Saruhan klasik yatak odası takımını ve Saruhan klasik koltuk takımını da satın alıyor. Lüks yemek odası takımı fiyatı ve detayları hakkında geniş bir bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattından tarafımıza yazabilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek adına, deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

vitrinli tv ünitesi
Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi
klasik kanepe tasarımları
Sosyete Klasik Kanepe
gümüş mumlu klasik avize
Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize
Klasik yatak odası takımı
Saruhan Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik koltuk takımları
Saruhan Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp