Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BERGAMO SEDEF YEMEK ODASI TAKIMI

Sedefli dokusu, altın varaklı el oyması işçilikleri ve eşsiz tasarımıyla görenleri etkileyen Bergamo sedef yemek odası takımı konuklarınıza lüks ve konforu bir arada yaşatacak. Kullanıldığı alanlarda baskın karakteri sayesinde odanın genel konseptini belirleyecek olan yemek odası takımı lüks algısını yeniden şekillendiriyor. Tamamen el işçiliği ile usta zanaatkarların ellerinden çıkan oyma motifleri, şık tasarımı ve heybetli duruşuyla tüm görenleri büyüsü altına alıyor. Tasarımı ile görenleri etkileyen yemek odası takımı işlevselliği ile de kullanıcısının kalbini kazanıyor. 

Sedef yemek odası takımı ahşap yemek masası, 6 veya 8 sandalyesi, klasik vitrini ve lüks aynalı konsolu ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Takımın ihtişamını destekleyecek klasik aksesuar modelleri ve lüks avize çeşitleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Takımı satın almak isteyen kullanıcıların yaşam alanlarına uyum sağlaması için özel ölçü ve renk seçenekleri ile de üretilen yemek odası takımı böylece yalnıza kişiye ve mekâna özel olarak da üretilebiliyor. Bununla birlikte Asortie mobilyadan alışveriş gerçekleştiren müşterilerine özel tamamen ücretsiz iç mimarlık hizmeti ile satın alınan mobilyaların kullanılacağı mekân hakkında eşsiz bir iç tasarım planı oluşturulabiliyor.

Sedef yemek odası takımını satın alan kullanıcılar bu lüks takımın kendi grubundan olan Bergamo sedef yatak odası takımını da satın alıyor.  Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Talebiniz doğrultusunda sizlerle iletişime geçecek olan deneyimli müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştireceklerdir.

asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
Asalet Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası modelli
Astana Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası
Madrid Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası modelleri
Efsun Klasik Yemek Odası Takımı
Benti Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp