Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

VİDAL KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Yeni sezonun en fazla ilgi gören trend modelleri arasında yer alan Vidal lüks yemek odası takımı yoğun ahşap oyma işçilikleri ve hakiki altın varak işlemeleri ile göz dolduruyor. Yemek masasının ayakları, konsol, konsol üzeri ayna ve klasik vitrinde kullanılan ahşap oyma motifleri fark yaratıyor. Bu sezonun en fazla satılan yemek odası modelleri arasına giren Vidal klasik yemek odası takımı eşsiz tasarımı ile tüm görenleri etkiliyor.

Klasik yemek odası takımı genellikle 6 veya 8 sandalye, vitrin, konsol ve konsol üstü ayna ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yemek odası takımında bulunan mobilyalar tek tek alınabileceği gibi takım olarak ta satın alınabilmekte. Ahşap yemek odası takımı özel ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca sizlere özel olarak üretilmektedir.

Klasik yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli ve alanında bilgili satış temsilcilerimiz sizleri bilgilendirmek için en hızlı bir şekilde tarafınızla iletişime geçecektir.

Klasik koltuk modelleri
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Hanzade Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk tekirdağ
Sude Klasik Koltuk Takımı
Klasik yatak odası modeli
Heybeli Klasik Yatak Odası Takımı
Hanzade Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası modeli
Kuleli Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp