Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SELÇUKLU KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Salonlarında ihtişamı en üst düzeyde yaşamak isteyen ve misafirlerini görkemli bir yemek odası takımında ağırlamak isteyenlerin tercih ettiği Selçuklu klasik yemek odası modeli, farklı tasarımı ile bu sezonun en fazla ilgi gören yemek odası modelleri arasında yer alıyor. Zengin oyma motiflerinin hakim olduğu yemek odası takımı, masa, sekiz adet sandalye, vitrin, konsol ve ili adet aynadan oluşuyor. Takım olarak satın alınabildiği gibi istediğiniz parçasını da satın alabiceğiniz yemek odası tasarımı, genellikle kendi kombini olan Selçuklu klasik koltuk takımı ile birlikte tercih ediliyor. Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen lüks yemek odası modelinde beyaz tonlar ve altın varak işlemeler hakim. Kral tacını andıran aynalı konsolu, adeta bir saray konsepti oluşturmanıza yardımcı olacak.

Selçuklu yemek odası takımı kullanıcının istedii renk seçenekleri ile de üretilebiliyor. Konforlu olduğu kadar kullanışlı ve dayanıklı da olan yemek odası takımının çekmece ve kapaklarında çarpmalara karşı birinci sınıf ray ve menteşeler kullanıldı. Böylece uzun yıllar sorunsuz bir şekilde mobilyanızı kullanabilir ve gelecek nesillerinize antika değeri olan harika bir tasarım bırakabilirsiniz.

altın rengi taclı klasik yatak odası
Miami Konsept Yatak Odası Takımı
avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
vitrinli tv ünitesi
Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Selçuklu Klasik Yatak Odası Takımı
Selçuklu Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp