Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SERENAT KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Geniş salon ve yaşam alanlarında kullanılması için tasarlanan Serenat klasik yemek odası takımı tasarımı ve ölçüleri ile heybetli bir izlenim bırakıyor. Doğal ahşaptan el işçiliği ve oyma sanatının incelikleri ile üretilen ahşap yemek takımı altın varak  ve siyah renk tonları ile mükemmel bir uyum oluşturuyor.

Lüks yemek odası takımı genellikle 8 veya 10 sandalye, klasik konsolu ve ahşap vitrini ile tercih ediliyor. Kullanıcıların istekleri üzerine takıma, klasik avize modelleri ve klasik aksesuar modelleri dahil edilebiliyor. Yemek odası takımı bulunacağı alana uyum sağlaması ve adapte olması açısından özel ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca kullanıcılarına özel olarak sıfırdan imal ediliyor.

Altın varaklı cilası ile göz alıcı tasarıma sahip olan klasik yemek odası takımı ergonomik formlar dikkate alınarak tasarlandı. Konforu ve lüksü elde edebileceğiniz yemek odası takımının fiyatını ve özelliklerini öğrenmek ve merak ettiklerinizi sormak için ürün bilgi formunu doldurabilir, bizi arayabilir veya whatsapp hattımız aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Klasik koltuk takımları
Benti Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı tasarımları
Şehrizar Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı
Majör Klasik Koltuk Takımı
Bursa klasik yemek odası
Fulya Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası modeli
Kuleli Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası
Selçuklu Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp