Altın varaklı klasik yemek odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BERGAMO KLASİK YEMEK ODASI MODELİ

Tasarımındaki farklılığı ve iddialı rengi ile göz kamaştıran Bergamo klasik yemek odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Masa, vitrin, sekiz adet sandalye, konsol ve ihtişamlı bir aynadan oluşan yemek odası takımında farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Vitrin ve konsoldaki sıradışı tasarım takımı diğerlerine göre bir adım öne çıkarıyor. Genellikle siyah veya koyu ceviz zemin üzerinde altın varak işlemeler ile renklendirilen modelinin tercih edildiği yemek odası takımı, antik krem ve ceviz tonlarında da üretildi. Yemek odası takımındaki dikey varak çizgiler modele zengin bir atmosfer kazandırdı. Lüks yaşam alanları oluşturmak adına tercih edeceğiniz, klasik yemek odası takımı, tasarımıyle sizi memnun ederken işlevselliği ve konforuyla da göz dolduruyor. 

Ortopedik sandalyelerin kullanıldığı Bergamo yemek odası takımı kullanıcıya konforlu bir oturum sunuyor. Çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı frenli ray ve menteşe sistemleri tercih edildi. Yaşam mekânlarına göre kişiye özel ölçülerde de üretilebilen Bergamo yemek odası genellikle kendi grubundan olan Bergamo koltuk takımı ile kombin ediliyor. Bergamo grubunun aynı özelliklere sahip bir de klasik yatak odası modeli bulunuyor.

Klasik yatak odası modeli
Bergamo Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik duvar ünitesi
Bergamo Klasik Duvar Ünitesi
Klasik konsol
Bergamo Klasik TV Sehpası
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yemek Odası Takımı
Diyarbakır klasik koltuk modelleri
Bergamo Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp