Klasik yemek odası modeli
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

KULELİ KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Ceviz renk tonunun hâkim olduğu Kuleli klasik yemek odası takımı zarif ahşap oyma işçiliği ile tüm kesimlerin beğenebileceği bir tasarıma sahip. Yemek masasında, konsolunda ve sandalyelerinde bulunan zarif işçilikler yemek odası takımının görkemini ön plana çıkartıyor. Genellikle 8 sandalye, konsol, vitrin ve klasik yemek masası ile birlikte tercih edilen takıma ekstra aksesuar modelleri veya şık klasik avizeler dahil ediliyor.

Salonlarında klasik konseptin ağır ve ihtişamlı duruşunu vurgulamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan Kuleli yemek odası takımı, tamamen ergonomik formlar göz önünde bulundurularak üretildi. Üstelik, yaşam alanlarına uyum sağlaması açısından özel ölçü ve renk seçenekleri ile de üretilebilen yemek odası takımı kullanıcısını memnun ediyor. Kuleli klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar uyumu yakalamak ve genel dekorasyonu desteklemek amacıyla takımın kendi grubundan olan Kuleli klasik koltuk takımını da satın alıyor.

Şık yemek odası takımı fiyatını öğrenmek ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için Showroom’umuzu ziyaret edebilir, ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek adına, en kısa sürede ilgili satış danışmanlarımız tarafınıza dönüş gerçekleştireceklerdir.

Klasik yatak odası takımı
Emirgan Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik model koltuk takımı
Santos Art Deco Koltuk Takımı
Klasik yatak odası fiyatları
Efsun Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik koltuk modeli
Kuleli Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Silvera Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp