Klasik yemek odası takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SULTAN KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Altın varaklı ahşap oyma motifleri ile göz dolduran Sultan klasik yemek odasını görenlerde takımı elde etme arzusu uyandırıyor. Motiflerindeki eşsiz dokunuşlar, altın varaklı cilası ve görkemli hatları ile alışılmışın dışında bir şıklık ve tasarıma sahip olmanın ayrıcalığını sunuyor. Ahşap motifleri, altın varağı, takım içerisindeki dikkat çekici uyum ile eşsiz bir yemek odası takımı olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Klasik yemek odası takımı, genellikle 8 sandalye, konsol, konsol üstü ayna ve klasik camlı vitrin ile tercih ediliyor. Ahşap yemek odası takımını tercih edecek kullanıcılar için özel ölçü ve renkte yalnızca kullanıcıların yaşam alanlarına ve isteklerine uygun olarak imal ediliyor. Ergonomik sünger ve dokuma kumaşlar kullanılarak üretilen sandalyeler kullanıcılar için rahat bir oturum sağlıyor.

Ahşap yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ve tecrübeli satış temsilcilerimiz sizi bilgilendirmek adına, en kısa sürede tarafınızla iletişime geçecektir.

Klasik koltuk takımı tasarımları
Şehrizar Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk tekirdağ
Sude Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Marjinal Klasik Koltuk Takımı
Klasik yatak odası takımı
Lalezar Klasik Yatak Odası Takımı
Silvera Klasik Yemek Odası Takımı
Hanzade Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp