Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Hanzade Klasik Yemek Odası Takımı

Hanzade klasik yemek odası takımı kullanıcıların zevkine ve yaşam mekanlarına uyum sağlaması adına özelleştirilebilen yapısıyla en beğenilen yemek odası takımları arasında yer alıyor. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan klasik yemek odası takımı özel ölçülerde de üretilebiliyor. Ahşap yemek odası, siyah, gümüş ve beyaz renk, altın veya gümüş varak cilası ile 3 farklı versiyonuyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcılar yaşam alanlarına uygun olan tasarımı seçerek, göz alıcı dekorasyonun temellerini atabiliyor.

Klasik yemek odası takımı lüks yemek masası, 6 sandalyesi, ahşap vitrin ve aynalı konsoldan oluşuyor. Takıma ilave olarak klasik aksesuar modelleri ve klasik avize çeşitleri de dahil edilebiliyor. Yemek odasının kullanılacağı alana özel olarak adapte olması planlanan yemek odası takımının ölçülerinde de değişiklik yapılabiliyor.

Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurarak talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Ya da Whatsapp iletişim hattından yazarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. İlgili satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Asortie mobilya dan yapacağınız klasik mobilya alışverişlerinizde tamamen ücretsiz mimarlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Seçeceğiniz mobilyalarınızın yaşam mekanlarınıza uyum sağlaması ve dekoratif bütünlüğü sağlamak adına iç tasarım fikirlerini hayata geçirmeniz önem kazanacaktır.

Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Klasik model koltuk takımı
Santos Art Deco Koltuk Takımı
Klasik yatak odası fiyatları
Efsun Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik koltuk modelleri
Marjinal Klasik Koltuk Takımı
Klasik duvar ünitesi
Bergamo Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp