Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SİLVERA KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Oval hatlarla tasarlanan Silvera klasik yemek odası takımı yaşam mekanlarınıza yeni bir stil kazandırıyor. Salonlarınıza hareket katacak oval hatlar, şık ahşap oyma işçilikleri ve konforlu yemek masası sandalyesi ile kullanıcılarını rahat ve huzurlu etmesi için tasarlandı.

Lüks yemek odası takımı 6 veya 8 sandalye, klasik yemek masası ve klasik konsolu ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Tercihlere göre yemek odası takımına ekstra olarak klasik aksesuar modelleri ile klasik avizeler de dahil ediliyor. Yemek odası takımı gümüş rengini tercih etmek istemeyen kullanıcılar için, sarı renk seçeneği de sunulmaktadır.

Lüks yemek odası takımının fiyatını ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için Whatsapp iletişim hattından taleplerinizi iletebilirsiniz. İlgili ve tecrübe sahibi satış temsilcilerimiz en kısa sürede size dönüş yapacak ve sorularınızı büyük bir memnuniyetle yanıtlayacaklardır.

Klasik salon modeli
Yeni Artemis Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modeli
Asalet Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik kasko masko
Bianca Klasik Koltuk Takımı
Kalamış Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik dinlenme koltuğu
Yeni Ada Jozephine
Klasik yemek odası
Selçuklu Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp