Klasik yemek odası modeli
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

MAJÖR KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

En çok beğenilen modellerin başında gelen Majör klasik yemek odası takımı şıklığıyla tüm görenleri büyülüyor. Tasarımında tercih edilen altın varak zarif oyma işçilikleri daha da öne çıkartıyor. Klasik yemek masası, ahşap vitrin ve klasik konsoldan oluşan takımı kullanıcılar isterse tek tek, isterse takım halinde satın alabiliyor.

Görkemli yaşam alanlarına zarif bir hava katacak olan klasik yemek odası takımı konforuyla da tam puan alıyor. Sandalyelerinde kullanılan özel dokuma kumaşı, konforlu süngeri ve ergonomik tasarımı ile kullanıcılara rahat bir oturum sağlıyor. Yemek odası takımı kullanıcıların yaşam alanlarına uyum sağlaması açısından özel ölçü ve renkte yalnızca kullanıcıların isteklerine göre üretiliyor. Majör klasik yemek odasını tercih eden kullanıcılar, yaşam alanlarında tam uyumu sağlamak amacıyla takımın kendi grubundan olan Majör klasik koltuk takımını da satın alıyor.

Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurarak veya Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak adına, ilgili ve tecrübeli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

Klasik koltuk takımı
Majör Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Hanzade Klasik Koltuk Takımı
Klasik yatak odası modeli
Bergamo Klasik Yatak Odası Takımı
Bursa klasik yemek odası
Fulya Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası
Selçuklu Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp