Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

FULYA KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Zengin ahşap oyma işçiliği ile gösterişli bir duruşa sahip olan Fulya klasik yemek odası takımı oval hatları ile kullanıldığı alanlara yeni bir form kazandırıyor. Şık tasarımı ve eşsiz varak işlemeleri ile görenlerin beğenisini kazanan yemek odası takımı lüks algısını yeniden yorumluyor.

Lüks yemek odası takımı genellikle 8 sandalye, klasik yemek masası, ahşap vitrin ve konsolu ile tercih ediliyor. Kullanıcıların isteği üzerine takıma klasik aksesuarlar, klasik şamdanlı avize de dahil edilebiliyor. Klasik yemek odası takımını beğenen kullanıcılar istedikleri ölçü ve renk seçenekleri ile modeli elde edebiliyor. Özel ölçü ve renk seçenekleri sayesinde mobilyanın kullanılacağı alana adapte edilmesi kolaylaşıyor. Yemek odası takımında birinci sınıf doğal ahşaplar kullanıldığı gibi, ayrıca uzun ömürlü olması için de kapak ve çekmecelerde frenli sistem menteşeler kullanıldı.

Ahşap yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim numaramız ile bizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Sizi bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak adına görevinde başarılı ve kariyerli satış danışmanlarımız tüm sorularınızı büyük bir memnuniyetle yanıtlayacaktır.

Klasik yatak odası takımları
Benti Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik koltuk takımı tasarımları
Şehrizar Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Klasik yatak odası takımı
Neslişah Klasik Yatak Odası Takımı
Altın varaklı klasik yemek odası
Bergamo Klasik Yemek Odası Takımı
Vidal Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp