Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BENTİ KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Göz alıcı tasarımı ile baş döndüren Benti klasik yemek odası takımı altın varaklı ahşap oyma işçilikleri ile ön plana çıkıyor. Yeni sezonun en çok beğenilen modelleri arasında olan klasik yemek odası modeli, salonlarda görkemli alanlar oluşturmak isteyen kullanıcılar için doğru bir seçim olacak.

Lüks yemek odası takımı, klasik konsol, ahşap vitrin, varaklı yemek masası ve sandalyelerinden oluşuyor. Kullanıcılar mobilyaları tek tek satın alabileceği gibi, takım halinde de satın alabiliyor. Ahşap yemek odası takımının yaşam alanlarına tam uyum sağlaması için, kullanıcıların istediği özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor. Lüks yemek odası takımına daha yakından bakın. 

Ahşap yemek odası takımı şık olduğu kadar konforu ve rahatlığı ile de kullanıcıları mutlu ediyor. Üretiminde tercih edilen birinci sınıf sünger ve ergonomik mimarisi ile konforlu bir oturum tecrübesi sunuyor. Benti klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarında bütünlüğü sağlamak amacıyla takımın kendi grubundan olan Benti klasik yatak odası takımını da satın alıyor.

Klasik yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurarak veya Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak adına, güler yüzlü ve sıcak kanlı satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
Saray klasik yemek odası
Barcelona Klasik Yemek Odası Takımı
Antik Klasik Yemek Odası Takımı
Benti Klasik Yatak Odası Takımı
Benti Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp