Klasik yatak odası modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

EFSUN KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Klasik mobilyaların değerini bilen, eşsiz modelleri ve işçilikleri ile görülmemiş tasarımlara sahip olmak isteyen kullanıcılar için tasarlanan Efsun klasik yemek odası takımı tüm hatları ile göz dolduruyor. Orantılı ölçüleri, yerinde kullanılan oyma işçilikleri ve detayların birbirleri arasındaki uyumu ile mükemmel bir bütünü oluşturan yemek odası takımı konforlu kullanımı sayesinde konuklarınızı da memnun edecek.

Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen lüks yemek odası takımı, klasik yemek masası, 6 veya 8 sandalye, ahşap vitrin ve konsoldan oluşuyor. Modeli beğenen kullanıcıların yaşam alanlarına uyum sağlaması için özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretiliyor. Böylece küçük alanlarına sahip olan kullanıcılar yemek odası takımını kullanacağı odaya sığdıracağı gibi büyük alanlarda kullanılması planlanan yemek odası takımı da çok küçük kalmayacaktır. 

Mobilyanızı kullanacağınız odanızda genel konsepti desteklemek ve takımın ihtişamını desteklemek amacıyla klasik aksesuar modelleri de tercih edebilirsiniz. Konsolun üzerinde klasik bir abajur, çerçeve ya da dekoratif ürünler estetik açıdan göze hoş gelecek ufak dokunuşlar yapmanızı sağlayacaktır. Klasik yemek odası takımı fiyat ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Whatsapp iletişim hattımızı kullanarak tarafımıza taleplerinizi iletebilirsiniz. Satış danışmanlarımız taleplerinizi yanıtlamak için en hızlı şekilde tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

avrupadan klasik koltuk tasarımları
Lalezar Klasik Koltuk Takımı
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
dolaplı tv ünitesi
Artemis Klasik Duvar Ünitesi
Klasik yatak odası fiyatları
Efsun Klasik Yatak Odası Takımı
Vidal Luxury Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp