Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Antik Ceviz Yemek Odası Takımı

Mobilyada natürel ahşap severler için bir klasiğe dönüşen ceviz mobilyalar, her sezon en beğenilen modeller arasında yerini alıyor. Antik ceviz yemek odası takımı motiflerindeki ince el işçiliği ve tasarımındaki oval hatları ile göz alıcı bir takımı oluşturuyor. Son zamanların trend ürünlerinden olan yemek masası banklarının da tercih edilebileceği yemek odası takımında isteğe göre 4 sandalye bir bank ya da 6 – 8 sandalye seçenekleri kullanıcılara sunuluyor. 

Lüks yemek odası takımı farklı renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulurken mobilyaların ölçüleri ise yaşam alanına uygun şekilde her kullanıcıya özel olarak üretiliyor. Göz alıcı tasarıma sahip olan yemek odası grubu yemek masası, sandalyeleri, klasik vitrin ve ceviz konsoldan oluşuyor. Kullanıcıların istekleri üzerine takıma lüks avize modelleri ile odanızın ihtişamını arttıracak klasik aksesuar modelleri de dahil edilebiliyor.

Tam anlamıyla klasik bir ceviz mobilya tercih etmek isteyen kullanıcılar için tasarlanan, yemek odası takımı geçmişi geleceğe taşıyor. Antik ceviz yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar mobilyalarını kullandıkları alanda bir bütünlük ve dekoratif uyumu sağlamak adına takımın kendi grubundan olan Antik ceviz klasik koltuk takımını da satın alıyor.

Göz alıcı yemek odası takımının fiyatını ve mobilyanın özelliklerini öğrenmek adına ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından bize yazabilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek adına ilgili ve sıcak kanlı müşteri danışmanlarımız en kısa sürede dönüş gerçekleştireceklerdir.

Antik Klasik Yemek Odası Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
deri salon koltuk takımı
Apolyon Deri Koltuk Takımı
Klasik koltuk masko
Antik Ceviz Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp