Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

MADRİD KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Ahşap yemek odası takımı oyma işçilikleri, zarif motifleri ve konforlu yapısıyla kullanıcılarını mutlu edecek bir yapıda tasarlandı. Madrid klasik yemek odası takımında konfor, zarafet ve şıklık bir arada. Özellikle ölçüleri ve konforlu yapısıyla ergonomik formların dikkate alındığı model rahat oturumuyla kullanıcılarını memnun ediyor. Özel dokuma kumaşı ile, takıma şıklık katan sandalyeleri konforunuzu da üst seviyeye çıkartmak için tasarlandı. 

Lüks yemek odası takımı 6 ile 8 sandalye, klasik yemek masası, lüks konsol ve ahşap vitrinden oluşuyor. Takıma, kullanıcıların istekleri üzerine, klasik aksesuar modelleri, lüks avizeler ve ekstra sandalye dahil edilebiliyor. Takımın ölçüleri ve rengi de kullanıcıların yaşam mekânlarına uyum sağlaması açısından özel olarak imal ediliyor. Bu uyumu daha da arttırmak için Madrid klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar, takımın kendi grubundan olan Madrid klasik koltuk takımını da satın alıyor.

Klasik yemek odası takımının fiyatını ve mobilyaların özelliklerine dair ayrıntılı bilgi almak, klasik mobilyaların eşsizliğini keşfetmek ve aklınızdaki soruların yanıtlarını bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tarafınıza dönüş yapmamızı isterseniz ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından taleplerinizi iletebilirsiniz. Güler yüzlü ve alanında tecrübeli satış danışmanlarımız en kısa sürede sizleri bilgilendirmek için tarafınızla iletişime geçecektir.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
Klasik model koltuk takımı
Santos Art Deco Koltuk Takımı
Klasik kanepe takımı
Yeni Belinda Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Madrid Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp