Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

YENİ BELİNDA YEMEK ODASI TAKIMI

Eşsiz yaşam alanlarına eşsiz bir yemek odası takımı, Yeni Belinda Yemek Odası Takımı. Klasik Yemek Odası takımı, görkemli yaşam alanlarınızdaki uyumu destekleyecek. Altın sarısı rengin hâkim olduğu yemek odası takımı yaşam alanlarınıza zengin bir hava katıyor.

Lüks Yemek odası takımında cam yemek masası tercih edildi. 8 adet sandalyenin kullanıldığı masa takımının sandalyeleri tamamen özel dokuma kumaş ve kaliteli süngerlerden imal ediliyor. Üretiminde kullanılan ahşaplar tamamen doğal ve el işçiliği ile icra ediliyor. Ahşap oyma motiflerinin büyük bir ustalıkla işlendiği yemek odası takımı, yemek masası, vitrin ve konsoldan oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine klasik yemek odası takımına, klasik aksesuarlar ve dekoratif aydınlatma ürünleri de dahil ediliyor. Böylece eşsiz mobilyalarınız, mükemmel aksesuar ürünleri ile hayallerinizdeki konsepti oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Kullanıcıların istediği özel ölçü ve renk seçeneği ile üretilen ahşap yemek odası takımı’nın tüm yaşam alanlarına uyum sağlaması amaçlanıyor. Klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarında bütünlük sağlaması açısından takımın kendi grubundan olan Yeni Belinda Klasik Koltuk Takımını’da satın alıyor.

Klasik Yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya bize Whatsapp iletişim hattından yazabilirsiniz. Alanında ilgili satış danışmanlarımız en kısa sürede sizleri bilgilendireceklerdir.

İstanbul yemek odası
Perla Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk modelleri
Perla Klasik Koltuk Takımı
İstanbul klasik yemek odası
Medusa Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Klasik kanepe takımı
Yeni Belinda Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp