Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

VİYANA KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Viyana klasik yemek odası takımı genellikle daha sade tasarımlardan hoşlanan ancak klasik mobilyaların büyüleyici karakterini yaşam alanlarında hissetmek isteyenler için tasarlandı. Konforlu ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanan Viyana lüks yemek odası takımı, konuklarınıza etkilenecekleri bir mekân tasarımı sunacak. Gümüş ve karamel renk tonlarının hâkim olduğu lüks yemek odası takımının ideal ölçüleri sayesinde ister salonunuzda isterseniz de yemek odanızda kullanarak şık bir konsept oluşturabilirsiniz.

Göserişli bir yaşam alanı dizayn etmek istiyor ancak hareketli bir tasarım diline sahip mobilya modeline sahip olmak istiyorsanız, lüks yemek odası takımı size hitap ediyor. Lüks ahşap yemek odası takımı klasik yemek masası, 6 sandalye, ahşap vitrin ve aynalı konsoldan oluşuyor. Konsol üzerinde kullanılan ayna harici olarak duvara asılıyor. Daha farklı bir ayna kullanmak isteyen kullanıcılar için özelleştirilebilen yemek odası takımı ayrıca özel ölçü ve renk seçenekleri sayesinde yalnızca kullanıcılara özel olarak üretilebiliyor.

Lüks klasik mobilyaların ortama kattığı şık tasarımın farkında olan kullanıcılar bu şıklığı tüm odalarına yaymak ve yaşam alanı içerisinde genel bir uyum yakalamak adına takımın kendi grubundan olan Viyana klasik oturma grubunu da satın alıyor.

Ahşap yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen ve klasik mobilya fiyatlarını öğrenmek isteyen kullanıcılarımız ürün bilgi formunu doldurmaları veya Whatsapp iletişim hattından tarafımıza taleplerini iletmeleri yeterli olacaktır. Satış temsilcilerimiz sizleri bilgilendirmek için en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştireceklerdir.

Klasik koltuk takımı
Balde Klasik Koltuk Takımı
İstanbul yemek odası
Perla Klasik Yemek Odası Takımı
Kalamış Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası modelleri
Saraylı Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımı
Viyana Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp