Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SARAYLI KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Lüks yaşam alanları için tasarlanan klasik yemek odası takımı, el işçiliği, özel dokuma kumaşları, görkemli konsolu ve vitriniyle tüm gözleri üzerine çekiyor.Tasarımındaki farklılığı ve iddialı rengi ile göz kamaştıran Saraylı klasik yemek odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Masa, vitrin, sekiz adet sandalye ve konsoldan oluşan yemek odası takımında farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Vitrin ve konsoldaki sıradışı tasarım takımı diğerlerine göre bir adım öne çıkarıyor.

Lüks yemek odası takımı genellikle ceviz zemin üzerinde el işçiliği marküteri veya pentür işlemeler ile renkledirilen modelinin tercih ediliyor. Yemek odası takımındaki el çizimi pentürler modele zengin bir atmosfer kazandırdı. Ortopedik sandalyelerin kullanıldığı Saraylı yemek odası takımı kullanıcıya konforlu bir oturum sunuyor. Çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı frenli ray ve menteşe sistemleri tercih edildi. Yaşam mekanlarına göre kişiye özel ölçülerde de üretilebilen Saraylı yemek odası genellikle kendi grubundan olan Saraylı klasik koltuk takımı ile kombin ediliyor.

Klasik dinlenme koltuğu
Yeni Ada Jozephine
Klasik koltuk modeli
Saraylı Klasik Koltuk Takımı
Klasik kanepe takımı
Yeni Belinda Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modeli izmir
Yeni Belinda Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımları
Madrid Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası
Madrid Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp