Sarıyer klasik yemek odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

VALERY KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

İhtişamlı yaşam alanlarında, mükemmel konuk ağırlama merasimlerinin baş tacı olacak lüks yemek odası takımı, tüm gözleri üzerine çekiyor. Narin hatları, şık tasarımı ve görenleri etkisi altına alan ahşap oyma motifleri ile salonlarınızda baş döndürücü bir etki oluşturacak Valery klasik yemek odası takımı en çok beğeni toplayan ve satın alınan klasik yemek odası takımları arasında yer alıyor. Altın sarısı ve kırık beyaz renginin bir ahenk içinde kullanıldığı yemek odası grubu tamamen el işçiliği ile doğal ahşaptan imal edildi.

Lüks yemek odası takımı ahşap konsol, klasik vitrin, lüks yemek masası ve 6 sandalyeden oluşuyor. Kullanıcıların tercihleri üzerine takıma klasik aksesuarlar, abajur modelleri, avizeler ve ekstra klasik sandalye dahil edilebiliyor. Birinci sınıf doğal ahşaplardan el işçiliği ile üretilen yemek odası takımında yıllara meydan okuyacak dayanıklılığa sahip aksesuarlar kullanıldı.

Lüks yaşam alanlarının bir gerekliliği olan tasarım uyumluluğunu sağlamak adına yemek odası takımını satın alan kullanıcılar takımın kendi grubundan olan Valery klasik oturma grubu ve Valery klasik yatak odası takımını da tercih ediyor.

Valery klasik yemek odası takımı ne kadar ve klasik yemek odası takımı özellikleri nedir gibi sorularınızı yanıtlayabilmemiz için ürün bilgi formunu doldurmanız ya da Whatsapp iletişim hattından taleplerinizi iletmeniz gerekmektedir. Tecrübeli ve güleryüzlü müşteri danışmanlarımız merak ettiğiniz konuları yanıtlamak için sizlerle iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaktan memnun olacaklardır.

el oyması ahşap klasik koltuk
Lena Klasik Koltuk Takımı
klasik koltuk modelleri
Efsun Klasik Koltuk Takımı
klasik koltuk takımı
Valery Klasik Koltuk Takımı
Klasik berjer koltuk
Şah Klasik Koltuk Takımı
klasik şömine modelleri
Odessa Klasik Şömine
Asalet Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp