Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kalamış Klasik Yemek Odası Takımı

Klasik ceviz mobilyalardan vazgeçemeyen kullanıcıların beğenisine sunulan Kalamış klasik yemek odası takımı zarif ve köşeli tasarımıyla görenlerin beğenisini kazanıyor. Köşeli tasarımın ön plana çıktığı vitrin ve konsollar ile yaşam alanlarınızda simetrik bir dekorasyon sağlarken, klasiğin yaşam alanlarınıza katacağı şık duruşundan da faydalanacaksınız.

Lüks yemek odası takımı ahşap yemek masası, sandalye, lüks vitrin ve konsoldan oluşurken, takıma ilave olarak abajur, avize ve aksesuar modelleri de kullanıcıların arzu ve isteklerine göre eklenebiliyor. Ahşap yemek odası takımı kullanıldığı alanda gözleri üzerine çekerken, kullanıcısını mutlu edecek konforlu yapısıyla da farkını ortaya koyuyor.

Ceviz mobilyaların büyüleyici etkisini yaşam alanlarının genelinde sağlamak isteyen kullanıcılar takımın kendi grubundan olan Kalamış klasik koltuk takımını da satın alıyor. Ceviz yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız ya da Whatsapp iletişim hattımız üzerinden taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Sorularınızı yanıtlamak için en kosa sürede ilgili ve sıcakkanlı satış danışmanlarımız tarafınıza hızlı bir şekilde dönüş gerçekleştireceklerdir.

Klasik yemek odası takımı
Marsilya Art Deco Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımı
Marsilya Art Deco Koltuk Takımı
Klasik yatak odası takımı
Marsilya Art Deco Yatak Odası Takımı
En güzel koltuk modelleri
Kalamış Klasik Koltuk Takımı
Klasik altın varaklı duvar ünitesi
Yasemin Klasik Duvar Ünitesi
Klasik koltuk modeli
Saraylı Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp