Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

MARSİLYA ART DEKO YEMEK ODASI TAKIMI

Son yılarda ev dekorasyonunda fazlaca tercih edilen bir mobilya tarzı olan art deko tasarımlar, sahip oldukları zarif çizgiler ile evleri süslüyor. Konforlu ve kullanışlı yapıları ile ön plana çıkan art deko ( artdeco ) mobilyalar, klasik mobilyalara göre daha sade çizgilere sahip. Salonların vazgeçilmez ana unusurları olan yemek odası takımları da bu değişimen etkilendi. Klasik mobilya ile modern mobilya arasında biz çizgiye sahip yemek odası takımları Asortie Mobilya koleksiyonunda kendine yer buldu. Marsilya artdeko yemek odası takımı da bu yeni modellerden sadece biri. Zarif ve sade görünümü ile dikkat çeken yemek odası takımında ayna işçiliği de kendini gösteriyor. Masa, konsol ve sandalyelerden oluşan artdeco yemek odası tasarımı farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebiliyor. Marsilya yemek odası modelinde birinci sınıf aksesuarlar tercih edildi. Özellikle çekmece ray ve menteşelerinde çarpmalara karşı özel dayanıklı ürünler kullanıldı. Marsilya art deco yemek odası genellikle kendi takımı olan Marsilya artdeko koltuk takımı ile birlikte tercih ediliyor. Aynı zamanda Marsilya modelinin kendi çizlerini taşıyan bir de artdeko yatak odası takımı bulunuyor. 

20.yüzyıl başlarında ortaya çıkan ve modern çizgilerle günümüz ev dekorasyonuna ihtişam katan art deco, Asortie Mobilya’nın da ürünlerine ilham kaynağı oluyor. Vintage esintileri hissedebileceğiniz Art Deco mobilyalar ve aksesuarlar evlerin havasını değiştirirken iddialı tasarımlarıyla da konuklarınızı büyülüyor. Kübik çizimlerin yoğun olarak kullanıldığı art deco tasarımlarda geometrik çizgiler dikkat çekiyor. Mekana hareketlilik katmak için kullanabileceğiniz ürünler asil görüntüsüyle salonunuzda, yatak odanızda ve evin diğer alanlarında “ben de varım!” diyor.

Art Deco Mobilyalar Evde Nasıl Kullanılmalı?

Soğuk ve pastel tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı art deco tasarım, kumaşların canlı ve gösterişli kullanılmasına olanak tanır. Kadife, parlak yüzeyler, ışık yansımalarını daha iyi ortaya çıkarırken altın ve bronz detaylar da art deconun olmazsa olmazları arasında gösterilebilir. Bu nedenle altın varak işlemeli klasik mobilyalar, parlak döşeme kumaşına sahip koltuklar salonları süsler.

Art deco stilinin en önemli detaylarından biri de aydınlatmadır. Mekanın atmosferini önemli ölçüde etkileyen aydınlatma için parlak yüzeyli avizeler kullanılabilir. Gösterişli ve büyük tablolar, keskin çizgilere sahip geometrik aksesuarlar ve duvar kağıtları artdeko tarzının daha iyi yansıtılmasına olanak tanır.

Modern ayrıntıların gizlendiği artdeko mobilya tasarımlarıyla evlerinizde hakimiyet duygusunu hissedebilir, güçlü mekanları zarif çizgilerle bir araya getiren ürünlere sahip olabilirsiniz. Klasik ruhunuzu modern tasarımlarla birleştirebileceğiniz art deco ile evinize şık bir imaj kazandırabilirsiniz.

Klasik yatak odası takımı
Medusa Klasik Yatak Odası Takımı
İstanbul klasik yemek odası
Medusa Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı
Marsilya Art Deco Koltuk Takımı
Klasik yatak odası takımı
Marsilya Art Deco Yatak Odası Takımı
Klasik dinlenme koltuğu
Yeni Ada Jozephine
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp