Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

MEDUSA KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Göserişli ve heybetli ölçüleri, şık motifleri ve duruşuyla yaşam alanlarınızda fark oluşturacak yemek odası takımına yakından bakın. Medusa klasik yemek odası takımı yaşam alanlarında lüks mobilya tercih etmek isteyen, zarif detayları ile gözü yormayacak ancak şıklığından ödün vermeyecek bir yemek odası grubu tercih etmek isteyenler için tasarlandı. Yeni sezon klasik yemek odası koleksiyonu için tasarlanan lüks yemek odası takımının her parçası ayrı ayrı gözden geçirilerek tasarlandı. Yemek masasının sandalyelerinde kullanılan şık desenler, konsolun ortasında yer alan oval ahşap oyma motif, vitrin içerisindeki parçalı ayna tasarımı ve takımın genelinde hâkim olan sedef dokusu eşsiz bir takımın ortaya çıkmasını sağlıyor.

Klasik yemek odası takımı kullanıcıların yaşam alanlarına uyum sağlaması açısından istenilen ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca kullanıcılara özel olarak yeniden üretilmektedir. Bu uyumu tüm alanlarda sürdürmek ve takımın ihtişamını arttırmak amacıyla klasik aksesuarlar ve avizeler de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Medusa klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar aynı takımın kendi grubundan olan Medusa klasik koltuk takımını ve Medusa klasik yatak odası takımını da yaşam alanlarında ki uyumu arttırmak ve şık bir dekorasyona sahip olmak için satın alıyor.

Ahşap yemek odası takımı fiyatları ne kadar ve  takımın özellikleri nedir gibi sorularınızın yanıtlarını öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir, Whatsapp iletişim hattından tarafımıza yazabilir ya da bizi arayabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız sizleri bilgilendirmekten memnuniyet duyacaklardır.

Lüks klasik koltuk takımı
Poyraz Klasik Koltuk Takımı
Şah Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Medusa Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı
Marsilya Art Deco Koltuk Takımı
Kalamış Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp