Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ASTANA KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Birbirlerine paralel çizgili tasarımı ile zebra desenini andıran motif ve renklere sahip olan Astana klasik yemek odası takımı zarif ahşap oyma işçiliği ile alışılagelmişin dışında bir tasarım ile kullanıcılarını şaşırtıyor. Çizgi desen formu sandalyelerin kumaşlarında yer alırken, vitrin ve konsolda da kullanılmaya devam ediyor. Özellikle siyah ve altın renginin mükemmel uyumunu yakalayan takım, şıklığı ile yaşam alanlarınızda tüm gözleri üzerine çekecek.

Ahşap yemek odası takımı, klasik yemek masası, sandalyeleri, klasik vitrin ve klasik konsoldan oluşuyor. Kullanıcıların istekleri üzerine lüks aksesuar modelleri takıma dahil edilebilirken, modeli beğenen kullanıcılar istedikleri özel ölçü ve renk seçenekleri ile yemek odası takımına sahip olabiliyor.  

Astana klasik yemek odası takımını satın alan kullanıcılar, evin genel dekorasyon ve stilinin uyumluluğunu sağlamak amacıyla takımın kendi grubundan olan Astana klasik yatak odası takımını ve Astana klasik koltuk takımını da satın alıyor. Böylece birbirleri ile uyumlu olan klasik mobilyaların ihtişamı evin tüm odalarına yayılıyor.

Lüks ahşap yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim numaramız ile bizlerle daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bilgilendirmek ve merak ettiklerinizi yanıtlamak amacıyla sizleri anlayan, öneri, taleplerinize açık ve tüm merak ettiklerinizi memnuniyetle yanıtlayacak tecrübeli satış danışmalarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

efes klasik berjerler
Efes Klasik Berjer Seti
Klasik salon modeli
Yeni Artemis Koltuk Takımı
İstanbul yemek odası takımı
Yeni Artemis Yemek Odası
Klasik yemek odası takımı
Astana Klasik Koltuk Takımı
Klasik yatak odası takımı
Astana Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp