Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ODESA KLASİK YEMEK ODASI

Siyah ve altın sarısı rengin muhteşem uyumunun işlendiği Odesa klasik yemek odası takımı, yaşam alanlarınıza ihtişam katmaya geliyor. Eşsiz ahşap oyma motifleri, konforlu kullanımı ve tüm gözleri üzerine çeken şık duruşuyla konuklarınızın ilgi odağı olacak yemek odası modeli doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Tasarımında tercih edilen detaylar ile, asaletli duruşu yaşam alanlarınızda fark yaratacak. 

Ergonomik formlar dikkate alınarak, kullanıcılarının konforunu sağlamak ve doğru kullanış pozisyonunu desteklemesi amacıyla özenle tasarlanan yemek odası takımı sizi ve ailenizi mutlu edecek. Lüks sandalye, klasik yemek masası, ahşap vitrin ve konsoldan oluşan ahşap yemek odası takımına klasik aksesuarlar ve avize modelleri de dahil edilebiliyor.

Eşsiz yaşam alanları oluşturmak için mobilyalar arasındaki uyumun öneminin farkında olan Odesa klasik yemek odasını tercih eden kullanıcılar takımın kendi grubundan olan Odesa Klasik koltuk takımını da satın alıyor.

Lüks yemek odası takımının fiyatı ve özellikleri konusunda bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattımız üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. Deneyimli müşteri danışmanlarımız en hızlı şekilde sizlere dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

İstanbul yemek odası takımı
Yeni Artemis Yemek Odası
İstanbul yemek odası
Perla Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk modelleri
Perla Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası takımları
Odesa Klasik Koltuk Takımı
İstanbul klasik yemek odası
Medusa Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımı
Marsilya Art Deco Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp