Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

PERLA KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Yeni sezonun en fazla tercih edilen klasik yemek odası modelleri arasında olan Perla yemek odası takımı ahşap oyma işçiliğinin ince sanatları kullanılarak el işçiliği ile üretildi. Yaşam alanlarında beyaz veya krem tonlarında açık renklere sahip yemek odası takımları tercih eden kullanıcıların ilgisini çeken lüks yemek odası takımı, krem lake zemin üzerine altın varaklı cilası, zarif ahşap oyma motifleri sayesinde yaşam alanlarında görkemli ortamlar oluşturmanızı sağlayacak.

Klasik yemek odası takımı özel dokuma kumaşlı sandalyeleri, lüks yemek masası, heybetli vitrini ve aynalı konsolu ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Takımı satın almak isteyen kullanıcılar için yaşam alanlarındaki uyum ve tasarımı sağlamak adına mobilyalar özel ölçü ve renk seçenekleri ile de üretilebiliyor. Böylece mükemmel bir yaşam alanı oluşturmak adına atmanız gereken adımları kolaylıkla sağlıyoruz. 

Lüks yemek odası takımını satın alan kullanıcılar, lüks mobilyaların ortama kattığı ihtişamı sürdürmek adına takımın kendi grubundan olan Perla klasik koltuk takımını da satın alıyor. Klasik ahşap yemek odası takımı lüks tasarımı ile kullanıcıların ilgisini çekerken takımın özellikleri ve fiyatı da merak konusu oluşturuyor. Klasik yemek odası takımının özelliklerini ve fiyatını öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız ya da Whatsapp iletişim hattımız üzerinden tarafımıza taleplerinizi iletmeniz gerekmektedir.

Klasik yemek odası takımı
Marsilya Art Deco Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımı
Marsilya Art Deco Koltuk Takımı
Kalamış Klasik Yemek Odası Takımı
En güzel koltuk modelleri
Kalamış Klasik Koltuk Takımı
Klasik dinlenme koltuğu
Yeni Ada Jozephine
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp