Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ASALET KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Lüks yemek odası takımının karakterli duruşu sayesinde yaşam alanlarınıza katacağı ihtişam konuklarınız tarafından fark edilecek. Dâhil olduğu alanda kendisini fark ettiren ve görenleri büyüleyen bir tasarımı olan Asalet yemek odası takımı klasik yemek masası, 8 klasik sandalye, ahşap vitrin ve konsoldan oluşuyor. Lüks takıma, tercihlere bağlı olarak ekstra aksesuar ürünleri eklenebilirken, sandalye sayısı ya da masanın ölçüsü de değiştirilebiliyor. 

Ahşap yemek odası takımının tasarımında tercih edilen altın sarısı renk tonu ve lake beyaz renk takım üzerindeki ahşap oyma işçilikleri göz önüne çıkartıyor. Oyma motiflerinde gerçek altın varak kullanılan takım, kullanıcıların istediği ölçü ve renk seçenekleri ile yalnıza kişiye ve alanlara özel olarak imal edilebiliyor. Asalet klasik yemek odası takımını tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarına uyum sağlaması açısından Asalet klasik koltuk takımını veya Asalet klasik köşe koltuk takımını da satın alıyor.

Klasik yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurarak veya Whatsapp iletişim hattımız aracılığıyla bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak adına, alanında tecrübeli, güleryüzlü ve deneyimli satış temsilcilerimiz en hızlı şekilde tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

doğal ahşap klasik koltuk
Asos Klasik Koltuk Takımı
oturma odası klasik koltuk
Destina Klasik Koltuk Takımı
Asalet Klasik Koltuk Takımı
klasik kapitoneli köşe koltuk
Asalet Klasik Köşe Koltuk Takımı
Klasik yemek odası takımı
Astana Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modelli
Astana Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp