Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Yeni Artemis Yemek Odası

Sade tasarımı, yaşam alanlarında her daim sadelikten yana olan kullanıcıların ilgi odağı oluyor. Her sezonun en fazla tercih edilen yemek odası modelleri arasında olan ve doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Artemis yemek odası takımının en güncel hali olan Yeni Artemis klasik yemek odası takımı komple varak işlemeleri ile dikkat çekiyor. Yemek odası modelinde kullanılan orijinal varaklar el işçiliği ile uygulandı. Yeni Artemis klasik yemek odası takımı, narin oyma motifleri ile şık ve gösterişli bir tasarıma sahip. Klasik mobilyanın vazgeçilmez argümanı olan pentür çizimleri ile zenginleştirilmiş olan yemek odasında tek adet vitrin yerine 2 adet gümüşlük tercih edildi. Gümüşlükler konsol yanında kullanılabildiği gibi tv sehpası yanlarında da tercih edilebiliyor.

Genellikle kendi grubundan olan Yeni Artemis yatak odası ve Yeni Artemis koltuk takımı ile kombin edilen yemek odası takımı için ayrıca panolu duvar ünitesi de üretildi. Kullanıcının tercihine göre konsol arkasına büyük aynalı pano da yapılabiliyor. Sandalyelerindeki ergonomik yapı, kullanıcıya konforlu bir oturum sağlıyor. Yeni Artemis lüks yemek odası modeli, mekâna özel istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor.

asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
doğal ahşap klasik yatak odası
Artemis Kapitoneli Yatak Odası
klasik yemek odası resimleri
Casandra Klasik Yemek Odası Takımı
jozefin tasarımları
Ada Klasik Jozefin
Klasik salon modeli
Yeni Artemis Koltuk Takımı
Yeni Artemis Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp