klasik yemek odası modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Leydi Klasik Yemek Odası Takımı

Beyaz rengi ve parlak cilası ile gösterişli yaşam alanlarına asaletini yansıtacak olan yemek odası takımına yakından bakın. Leydi klasik yemek odası takımı yaşam alanlarında klasik mobilyanın ihtişamını ve zerafetini bir arada yaşamak isteyenlerin tercihi. Leydi klasik yemek odası takımı yeni sezon klasik yemek odası koleksiyonu için tasarlandı. Lüks yemek odası modeli vitrin, gümüşlük, konsol, ayna, masa ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor.  Farklı ve görkemli tasarımı ile ön plana çıkan yemek odası takımının üretiminde tamamen doğal ahşap kullanıldı. Özellikle geniş salonlar için yapılan vitrin takıma değer katıyor.  Vitrin üzerindeki taç yemek odası tasarımını ön plana çıkarıyor. Yemek odası modelindeki sandalye tasarımları da modeli daha da öne çıkarıyor. Sandalyeler görkemli olduğu kadar ergonomik yapıları ile de dikkat çekiyor.

Leydi klasik yemek odası modeli, kullanıcıların istediği renk ve ölçüde özel olarak üretiliyor. Leydi yemek odası takımında bulunan tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, frenli sürgüler ve menteşeler tercih edildi. Leydi lüks yemek odası tasarımı, genellikle kendi grubundan olan Leydi lüks koltuk takımı modeli ile birlikte tercih ediliyor.

taçlı klasik avize modeli
Kral Taçlı Klasik Avize
Begonya Klasik Yemek Odası Takımı
Modoko klasik koltuk takımı
Liberty Klasik Koltuk Takımı
klasik servis arabası
Leydi Servis Arabası
klasik yemek odası modelleri
Leydi Klasik Yemek Odası
klasik koltuk takımları
Leydi Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp