Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Karmen Long Yemek Odası Takımı

Yeni sezonun çok dikkat çeken modellerinden biri olan Karmen yemek odası takımının farklı olarak ölçülendirilmesi ile büyük salonlar için tasarlanan modelde, 6 metre masa ve 20 adet sandalye kullanıldı. İsteğe göre daha büyük veya daha küçük te yapılanbilen Karmen Long modeli  yaşam alanlarında konforu ve ihtişamı ön plana çıkarmak isteyenlerin tercihi oluyor. Ahşap oyma sanatının ince işçilikleri ile üretilen Karmen büyük masalı klasik yemek odası takımı masa, konsol, ayna ve istenilen sayıdaki sandalyeden oluşuyor. İnce ve narin motifler ile ön plana çıkarılan sandalyelerin masa başlarındaki iki tanesi kollu, diğerleri ise kolsuz olarak tasarlandı.

Genellikle kendi takımı olan Karmen koltuk takımı ile kullanılan model, istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor. Lake renkleri dışında istenildiğinde kaplamalı ve natürel cilalı olarak da yapılabiliyor. Karmen yemek odası takımının kendi grubundan olan vitrinli duvar ünitesi de bulunuyor. Karmen uzun masa modeli aynı zamanda fonksiyonel toplantı masası olarak da dizayn edilebiliyor.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
sarmalı mumlu klasik avizeler
Sarmalı Mumlu Klasik Avize
kapitoneli_klasik_yatak_odası
Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik sohbet köşesi
Karmen Sohbet Köşesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp