klasik yemek odası resimleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

CASANDRA KLASİK YEMEK ODASI MODELİ

Yaşam alanlarında klasik mobilyanın ihtişamını ve zerafetini bir arada yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Casandra klasik yemek odası takımı yeni sezon klasik yemek odası koleksiyonu için tasarlandı. Lüks yemek odası takımı vitrin, gümüşlük, konsol, ayna, masa ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor.  Farklı ve sıradışı tasarımı ile ön plana çıkan yemek odası takımının üretiminde tamamen doğal ahşap kullanıldı. Özellikle geniş salonlar için yapılan gümüşlük takıma değer katıyor. Yemek odası modelindeki sandalye tasarımları da modeli daha da öne çıkarıyor. Sandalyeler görkemli olduğu kadar ergonomik yapıları ile de dikkat çekiyor. Casandra klasik yemek odası modeli, kullanıcıların istediği renk ve ölçüde özel olarak üretiliyor.

Casandra yemek odası takımında bulunan tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, frenli sürgüler ve menteşeler tercih edildi. Casandra lüks yemek odası tasarımı, genellikle kendi grubundan olan ve her sezonun en fazla tercih edilen modellerinden olan Casandra klasik koltuk takımı modeli ile birlikte tercih ediliyor. Lüks yemek odası takımı hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

klasik yemek odası mobilyası
Marbella Klasik Yemek Odası Takımı
sarmalı mumlu klasik avizeler
Sarmalı Mumlu Klasik Avize
Klasik koltuk modeli
Nazende Klasik Koltuk Takımı
Oymalı klasik yemek odası
Nazende Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası resimleri
Casandra Klasik Yemek Odası Takımı
jozefin tasarımları
Ada Klasik Jozefin
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp