Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Latte Klasik Yemek Odası Takımı

Yaşam alanlarında ihtişamı ve zerafetin ışıltısını bir arada yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Latte klasik yemek odası takımı yeni klasik yemek odası koleksiyonu için tasarlandı. Lüks yemek odası takımı vitrin, gümüşlük, konsol, ayna, masa ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor.  Farklı ve sıradışı rengi ile ön plana çıkan yemek odası takımının üretiminde tamamen doğal ahşap kullanıldı. Özellikle geniş salonlar için imal edilen gümüşlük takıma değer katıyor.

Latte klasik yemek odası modeli, kullanıcıların istediği renk ve ölçüde özel olarak üretiliyor. Latte yemek odası takımında bulunan tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, frenli sürgüler ve menteşeler tercih edildi. Latte lüks yemek odası tasarımı, genellikle kendi grubundan olan ve her sezonun en fazla tercih edilen modellerinden olan Latte lüks koltuk takımı modeli ile birlikte tercih ediliyor. Yaşam alanlarınıza ihtişam katacak olan yemek odası takımına daha yakından bakın. 

Latte lüks yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak ve talepleriniz iletmek için ürün bilgi formunu doldurarbilir ya da Whatsapp hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klasik yemek odası takımı
Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı
türk klasik yemek odası
Nora Klasik Yemek Odası Takımı
altın rengi taclı klasik yatak odası
Miami Konsept Yatak Odası Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
asortie klasik avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 02
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp